Posiłki

Żłobek zapewnia Maluszkom pełne wyżywienie wraz z napojami. Rodzice Dziecka będącego alergikiem lub uczulonym na jakiekolwiek produkty żywnościowe zobowiązani są do dostarczenia pełnej, rzetelnej informacji na ten temat – potwierdzonej przez lekarza alergologa.

W przypadku wskazania spożywania przez Dziecko mleka wydawanego na receptę – Rodzice dostarczają do Żłobka recepty. Posiłki dzieci składające się ze śniadania, zupki, drugiego dania, podwieczorku oraz kolacji są przygotowywane specjalnie dla naszych Maluchów. Realizujemy wszystkie diety eliminacyjne.

Wspólne spożywanie posiłków jest okazją do spróbowania różnorodnych dań, do poznawania nowych smaków, jak również do ćwiczenia zachowania się przy stole i nauki samodzielnego jedzenia.